contoh kode itunes gift card discontinuity developmental psychology showplace cinemas printable coupons blank birthday coupon template tax deductible gifts to customers fiscale giften aftrekbaar

Toplam Kalite Yönetimi

Toplam Kalite Yönetimi politikamız ; müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmek için insan, iş, ürün veya hizmet kalite gereksinimlerinin, sistematik bir yaklaşımla ve tüm çalışanların katkıları ile sağlamaktayız.

Paydaşlarımızın isteklerini en ekonomik düzeyde karşılamak amacıyla işletmemiz içinde pazarlama, mühendislik imalat ve müşteri hizmetleri gibi çeşitli ünitelerin kalitelerin oluşturulması, yaşatılması ve geliştirilmesi yolundaki çabalarımız bulunmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerinin zamanında karşılanması gerektiği anlayışını benimsiyoruz. Bu nedenle hem iç müşteriler hem de dış müşteriler kuruluşumuz için önemlidir.

Başlıca amaçlarımızdan birisi de çalışanlarımızın tamamını geliştirme faaliyetlerine katılımlarını sağlayarak takım çalışması yapmaktır. Kazanır Geri Dönüşüm hem “düşünmenin”     hem de “uygulamanın” birleştirilmesidir.